Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu hayata gözlerini yumdu

Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu'nun hayatını kaybettiği bildirildi. Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu'nun ölümü üzüntüyle karşılandı. Sağlık camiası yasa boğuldu.

Reklam
Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu hayata gözlerini yumdu
09 Aralık 2020 - 18:10 - Güncelleme: 09 Aralık 2020 - 23:56
38 yıldır görev yaptığı süreç itibari ile binlerce bebeğin dünyaya gelmesini sağlayan ve uluslararası boyutlarda birçok başarılı ameliyata imza atarak anne adaylarını hayata bağlayan Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Kadın Doğum Anabilim Dalı öğretim üyesi ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Faik Mümtaz Koyuncu testinin pozitif çıkmasıyla görev yaptığı hastanenin yoğun bakıma alındı. Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu'nun hayatını kaybettiği öğrenildi.

50'ye yakın uluslararası ve 100'e yakın ulusal yayın yanında çok sayıda Bilimsel Toplantıda Davetli Konuşmacı ve Oturum Başkanı olarak görevlerini üstlenen evli iki çocuk babası Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu, Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla birlikte Celal Üniversitesi bünyesinde oluşturulan yoğun bakım Pandemi servisinde tedavi altına alındı.

Deneyimli hekimlerin sürdürdüğü tedavilerde plazma tedavisi uygulanması sonrasında solunum sürecinin kısmen de olsa normale döndürülmesi sağlandı.Son gelen bilgiye göre Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu'nun hayatını kaybettiği bildirildi. Prof. Dr. Faik Mümtaz Koyuncu'nun ölümü üzüntüyle karşılandı. Sağlık camiası yasa boğuldu.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum